Oude doos

NORRBIT 55088 remtrommel achterzijde

Artikelnummer: 55088
Artikel 1 van 1
€ 109,95 € 89,95 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

Beschrijving

Achterremtrommel geschikt voor diverse Toyota Hilux modellen. Dit onderdeel is ontworpen voor een nauwkeurige pasvorm en betrouwbare remprestaties.

Kenmerken

  • Inbouwpositie: Achter
  • Binnendiameter: 254.0 mm
  • Buitendiameter: 254.0 mm
  • Totale hoogte: 72.0 mm
  • Aantal montagegaten: 4.0 / 5.0
  • Diameter centreergat: 67 mm
  • Maximale slijtagemaat: 256.0 mm
  • Binnenhoogte: 62.0 mm
  • Flensafstand: 67.0 mm

Technische specificaties

InbouwpositieAchter
Binnendiameter254.0 mm
Buitendiameter254.0 mm
Totale hoogte72.0 mm
Aantal montagegaten4.0 / 5.0
Diameter centreergat67 mm
Maximale slijtagemaat256.0 mm
Binnenhoogte62.0 mm
Flensafstand67.0 mm

Compatibele voertuigen

TOYOTA HILUX VI Pickup (_N1_)
  5L 1997/08-2005/05 88 PK
  2KD-FTV 2001/11-2005/07 88 PK
  2L 1997/08-2005/04 75 PK

OE-nummers

OE-nummerMerk
4243104010TOYOTA
4243135080TOYOTA
4243135120TOYOTA
4243135135TOYOTA
4243135150TOYOTA
4243135151TOYOTA

Vergelijkingsnummers

NummerMerk
2838-SA.B.S.
24.0225-4018.1ATE - TEVES
329079BBENDIX
14.4785.10BREMBO
700-112CIFAM
7D0207LPR
BF248DELPHI
329079JJURID
18-0112METELLI
254528NK
100458OMC
S70207SAMKO
DB7013TRW
DB7052TRW

Trefwoorden

remtrommel toyota hilux vi pickup
remtrommel voor toyota hilux vi pickup
remtrommel achteras toyota hilux vi pickup
achterremtrommel toyota hilux vi pickup
achterremtrommel voor toyota hilux vi pickup
remtrommel 254mm toyota hilux vi pickup
remtrommel 4 gats toyota hilux vi pickup
remtrommel 5 gats toyota hilux vi pickup
remtrommel
achterremtrommel
remtrommel achteras
remtrommel 254mm
remtrommel 256mm slijtagemaat

Winkelwagen

Geen artikelen in winkelwagen.
© 2025 - 2026 Tomaxclassics | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel