Oude doos

MANN FILTER C 13 103/1 luchtfilter

Artikelnummer: C 13 103/1
Artikel 2 van 2
€ 22,00 € 18,50 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Beschrijving

Luchtfilter (patroon) voor diverse voertuigen. Dit filter zorgt voor een optimale zuivering van de aangezogen lucht voor de motor.

Kenmerken

  • Filtertype: Patroon
  • Hoogte: 176.0 mm
  • Buitendiameter: 134.0 mm
  • Binnendiameter: 70.0 mm
  • Binnendiameter 2: 9.0 mm
  • Gewicht: 0.57 kg

Technische specificaties

Hoogte176.0 mm
Buitendiameter134.0 mm
Binnendiameter70.0 mm
Binnendiameter 29.0 mm
Gewicht0.57 kg
FiltertypePatroon

Compatibele voertuigen

FORD MAVERICK (UDS, UNS) TD27 1993/02-1996/08 100 PK

NISSAN TERRANO I (WD21) TD27T 1989/02-1996/02 99 PK

NISSAN TERRANO II (R20) TD27T 1993/02-2002/01 101 PK

NISSAN URVAN Bus (E24) Z24i 1989/05-1993/09 101 PK

OE-nummers

OE-nummerMerk
1952999FORD
YL4J9601BAFORD
16546-04N00NISSAN
16546-80G00NISSAN
165460F000NISSAN

Vergelijkingsnummers

NummerMerk
ADN12218BLUE PRINT
B21017PRBORG & BECK
AM 436/1FILTRON
LX830KNECHT
AF1822DELPHI
C 13 103/1MANN-FILTER
J1321017NIPPARTS
P500083DONALDSON
PX A330PURFLUX
S7169ASOFIMA
SL8256CLEAN FILTERS

Trefwoorden

luchtfilter
luchtfilter patroon
filterpatroon
luchtfilter ford maverick
luchtfilter voor ford maverick
luchtfilter nissan terrano i
luchtfilter voor nissan terrano i
luchtfilter nissan terrano ii
luchtfilter voor nissan terrano ii
luchtfilter nissan urvan bus
luchtfilter voor nissan urvan bus
filterpatroon ford maverick
filterpatroon voor ford maverick
filterpatroon nissan terrano i
filterpatroon voor nissan terrano i
filterpatroon nissan terrano ii
filterpatroon voor nissan terrano ii
filterpatroon nissan urvan bus
filterpatroon voor nissan urvan bus

Specificatie Omschrijving
Fabrikant MANN Filter
Merk Nissan
Categorie Luchtfilter
© 2025 - 2026 Tomaxclassics | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel