Oude doos

NIPPARTS J1321017 luchtfilter

Artikelnummer: J1321017
Artikel 1 van 1
€ 12,50 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Beschrijving

Luchtfilter (patroon) voor diverse voertuigen. Dit onderdeel zorgt voor een optimale filtering van de inlaatlucht.

Kenmerken

  • Filtertype: Patroon
  • Hoogte: 171.0 mm
  • Buitendiameter: 127.0 mm
  • Binnendiameter: 70.0 mm
  • Boringdiameter: 9.0 mm

Technische specificaties

Hoogte171.0 mm
Buitendiameter127.0 mm
Binnendiameter70.0 mm
Boringdiameter9.0 mm
FiltertypePatroon

Compatibele voertuigen

FORD MAVERICK (UDS, UNS) TD27 1993/02-1996/08 100 PK

NISSAN TERRANO I (WD21) TD27T 1989/02-1996/02 99 PK

NISSAN TERRANO II (R20) TD27T 1993/02-2002/01 101 PK

NISSAN URVAN Bus (E24) Z24i 1989/05-1993/09 101 PK

NISSAN URVAN Van (E24)
  Z20 1987/05-1997/05 87 PK
  Z20S 1987/02-1994/07 90 PK

OE-nummers

OE-nummerMerk
1952999FORD
YL4J9601BAFORD
1650080G01NISSAN
16546-04N00NISSAN
16546-80G00NISSAN
165460F000NISSAN
AY120-NS020NISSAN
AY120NS009NISSAN

Vergelijkingsnummers

NummerMerk
16546-04N00NISSAN
16546-0F000NISSAN
16546-80G00NISSAN
B21009MICRO

Trefwoorden

luchtfilter
luchtfilter patroon
luchtfilter ford maverick
luchtfilter voor ford maverick
luchtfilter nissan terrano i
luchtfilter voor nissan terrano i
luchtfilter nissan terrano ii
luchtfilter voor nissan terrano ii
luchtfilter nissan urvan bus
luchtfilter voor nissan urvan bus
luchtfilter nissan urvan van
luchtfilter voor nissan urvan van
luchtfilter kopen
luchtfilter vervangen
luchtfilter auto
luchtfilter patroon ford maverick
luchtfilter patroon nissan terrano i
luchtfilter patroon nissan terrano ii
luchtfilter patroon nissan urvan bus
luchtfilter patroon nissan urvan van

Specificatie Omschrijving
Fabrikant Nipparts
Categorie Luchtfilter
© 2025 - 2026 Tomaxclassics | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel